Jesteś tutaj: Strona główna / O Maślicach / Aktualności


Aktualności

Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa 2016.

07.06.2016

Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa 2016.

Już w najbliższy piątek, 10 czerwca, rusza Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa. Rozpocznie się na esplanadzie Stadionu Wrocław o godz. 12.00.

Wstęp jest wolny.

Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa rozpocznie się w piątek 10 czerwca i trwać będzie trzy dni. To już siódma edycja tej imprezy. Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa jest okazją, by spróbować spróbować różnych smaków złocistego trunku. Wybór jest ogromny, bo na festiwalu znajdzie się aż 70 stoisk piwnych. Dla porównania w ubiegłym roku było ich tylko (albo też aż) 57. Widać, że impreza nabrała tempa, bo na pierwszą edycję przyjechało zaledwie 10 wystawców.
Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa 2016. Jakie piwa znajdziemy na festiwalu?

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Ziemi

20.04.2016

W dniu 22 i 23 kwietnia Ekosystem podstawia na Maślice kontenery na śmieci wielkogabarytowe.

Dziś ruszył nowy szpital na Stabłowicach. "Wszyscy są zestresowani"

31.08.2015

Dziś ruszył nowy szpital na Stabłowicach. "Wszyscy są zestresowani"

Dziś oficjalnie ruszył nowy wrocławski szpital na Stabłowicach. Portal GazetaWroclawska.pl będzie tam dziś przez cały dzień. A wraz z nami goście, m.in. szef spółki która szpital zbudowała, dyrektor placówki, lekarze, pacjenci czy pracownicy pogotowia. Przez cały poniedziałek będziemy opowiadali o tym, jak nowy szpital będzie funkcjonował i sprawdzali jak radzi sobie w pierwszym dniu działalności.

Wielka przeprowadzka Dolnośląskiego Szpitala Specjalistyczny im. T. Marciniaka stała się faktem. Od dziś placówka nie przyjmuje już chorych przy ul. Traugutta i Wiśniowej. Teraz przyjmuje, choć do 7 września w nieco ograniczonym stopniu, w nowej siedzibie przy ul. Fieldorfa na Stabłowicach. Przy Traugutta wciąż działa ambulatorium. Przez cały dzień karetki na sygnale przewożą dziś pacjentów z ulicy Traugutta na Stabłowice. Pierwsi pacjenci dojechali do szpitala po godz. 9.

Czytaj więcej...

Budynek nr 6 - info

20.08.2015

Centrum Maślic Małych - ostatni budynek nr 6 - szczegóły.
Wróć do poprzedniej strony