Jesteś tutaj: Strona główna / O Maślicach / Aktualności


Aktualności

Lodowisko przy Stadionie Miejskim już powstaje

28.11.2013

Dzisiaj ruszyła budowa lodowiska przy Stadionie Miejskim. Prace mają trwać do 10 grudnia, ale jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem prawdopodobnie pierwsi klienci skorzystają ze ślizgawki w Mikołajki.

Nowy Szpital Wojewódzki prawie gotowy.

08.11.2013

Nowy Szpital Wojewódzki prawie gotowy. Będzie supernowoczesny, jak z filmów!

550 łóżek, 15 oddziałów, przychodnia z 20 poradniami, pięć pięter, 400 kilometrów kabli niskoprądowych do komputerów i telefonów, które można byłoby rozciągnąć na trasie Wrocław - Łódź - Wrocław, trzy tysiące umywalek - to dane dotyczące nowego szpitala na Stabłowicach, który być może już w listopadzie 2014 roku przyjmie pierwszego pacjenta.

Co zrobić z hałdą po starym składowisku śmieci na Maślicach

04.11.2013

Co zrobić z hałdą po starym składowisku śmieci na Maślicach

Na rekultywację wysokiej na 49 m góry śmieci przy ul. Koziej na osiedlu Maślice wydano 75 mln zł. Od trzech lat zielone wzgórze stoi puste i zagrodzone płotem. Mieszkańcy domagają się zamiany hałdy w teren rekreacyjny. Pomysłów na to nie brakuje, ale urzędnicy tłumaczą, że na stok narciarski czy tor rowerowy trzeba będzie długo poczekać
Hałda na Maślicach została zrekultywowana trzy lata temu. Wcześniej, w latach 1960-2000, znajdowało się tam składowisko odpadów komunalnych. Przekształcenie góry śmieci przy ul. Koziej w zielone wzgórze kosztowało gminę Wrocław 75 mln zł.

Wakacje na stadionie? Półkolonie, koncerty, skoki na bungee

16.07.2013

Wakacje na Stadionie Miejskim we Wrocławiu mają być atrakcyjne. Oprócz piłki nożnej ma być dużo rozrywki. Będą koncerty i półkolonie, a dla odważnych - skoki z dachu na bungee. A co przygotowały dla swoich mieszkańców Poznań, Gdańsk i Warszawa?

Czytaj więcej: Gazeta Wrocławska

Budynek nr 5 - rzuty mieszkań

14.06.2013

Szanowni Państwo zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi mieszkaniami w budynku nr 5. (kliknij)
Zapraszamy.
Wróć do poprzedniej strony